ZOK Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier ds. projektowania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- projektowanie sieci i instalacji gazowych
- projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologiczno- konstrukcyjnych
- wprowadzanie zmian konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących projektów
- rozwiązywanie problemów bieżących związanych z konstrukcją prowadzonych urządzeń i prowadzonych inwestycji
- opracowywanie ofert i wycen oraz harmonogramów prac

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją
- znajomość reguł projektowania i doświadczenie w tym zakresie
- wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE
- kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji
- znajomość oprogramowania AutoCAD
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
- prawo jazdy kat. B.

ZOK-TECH Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier produkcji.

- organizacja i zarządzanie dokumentacją produktów
- udział w procesie planowania produkcji w systemie ERP (MES)
- przygotowanie i nadzór nad deklaracjami zgodności produktów, certyfikacja produktów
- prowadzenie ewidencji i analiz dla gniazd produkcyjnych i linii produkcyjnych
- uczestnictwo w procesie optymalizacji produktu i procesu produkcji
- projektowanie, konstruowanie nowych rozwiązań produktowych i technologicznych
- organizacja i realizacja procesu tworzenia nowego produktu i wprowadzania zmian w produkcie
- opracowanie norm i procedur dla potrzeb kontroli jakości produktów

WYMAGANIA:
- minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność szybkiego przystosowania się do pracy w nowym systemie ERP

Poszukujemy osoby, która lubi pracować w grupie, jest komunikatywna, potrafi samodzielnie organizować swój czas pracy, ustalać priorytety i na bieżąco rozwiązywać ewentualne problemy.
Oczekujemy zaangażowania w pracę oraz odpowiedzialnego i terminowego wykonywania powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, na umowę o pracę,  w stabilnie funkcjonującej Grupie Kapitałowej o ponad 25-letniej historii
- atrakcyjne wynagrodzenie z premią motywacyjną
- pracę w przyjaznej atmosferze w gronie służących pomocą specjalistów
- możliwość podnoszenia kwalifikacji przez system szkoleń
- pakiet świadczeń socjalnych, bonusy pozapłacowe
- udział w opracowywaniu i realizacji różnorodnych projektów

Dodatkowo poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

1. Elektryków z uprawnieniami,
2. Ślusarzy,
3. Pomoc ślusarzy,
4. Spawaczy,
5. Tokarzy,
6. Ślusarzy P.Z.
7. Metaniarzy P.Z.
8. Pomiarowców P.Z.
9. Wiertaczy P.Z.
10. Pomoc dołowa P.Z.

(P.Z. - Pracownicy dołowi)

Zainteresowanych prosimy o kontakt wraz z CV oraz listem motywacyjnym z Działem Kadr naszej firmy lub mailowo na adres

Wraz z przesłanym elektronicznie CV prosimy o wypełnienie i podpisanie oświadczenia
(dla osób, które nie zawarły klauzuli zgody w swoim CV):
Oświadczenie przetwarzania danych osobowych